D-Life Ulaşım

Her Yere Kolay Ulaşım

 Sivas D-Life Stüdyo Dairelerimiz Cumhuriyetin temeli atıldığı ve bizlere miras kalan, tarihi ve doğal mekanlarıyla dikkat çeken, otantik yapısını koruyarak modernleşme yolunda hızla ilerleyen Sivas’ımızın merkezinde bulunuyor. Böylece siz değerli misafirlerimizin ulaşım problemini ortadan kaldırıyor. Cumhuriyet Üniversitesi Kampüslerine gitmek için Binamız önündeki duraktan geçen otobüslere binebilirsiniz. Otobüsle 5 dakikada kampüsünüze ulaşıp zamandan ve ulaşım masraflarından tasarruf etmiş olursunuz.

 D-Life, Sivas Numune Hastanesi karşısında olup 200 m uzaklıktadır. Bir Diğer Özel Hastahanemiz olan Medicane Hastanesinede 300 m, Sivas  Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine 500 m uzaklıktadır. yürüyerek çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

 D-Life'ta barınan misafirlerimiz şehir merkezinde bulunmamızın avantajlarından en iyi şekilde yararlanır. Devlet Hastanesi, Özel hastaneler, Poliklinik ve Emniyet gibi kamu alanlarına yürüme mesafesinde bulunuyoruz. Rahatsızlandığınızda, tatsız bir durumla yada herhangi bir problemle karşılaştığınızda çok hızlı bir şekilde ilgili kurumlardan yardım alabilirsiniz.

 D-Life, Gökçekler Caddesi‘nde bulunmaktadır. Hastane Bulvarı‘na 100 m, Bağdat Caddesine 300 m, mesafede bulunmaktadır. Şehrin en canlı noktaları olan Atatürk Bulvarı ve İstasyon cad gibi gençlerin en fazla vakit geçirdiği yerlere 15 dakika yürüyerek ulaşabilir, otobüsle ise 5 dakika ulaşabilirsiniz.